ТОВ «Фарби - Лаки - Покриття» заснована в 2009 році і спеціалізується на продажі матеріалів для інтер'єрів та фасадів, деревообробної промисловості та житлового будівництва, протикорозійному захисту металоконструкцій та гідроізоляційних матеріалів.

Головне представництво в м. Житомир (проспект Незалежності, 100).

З листопада 2013 року ми стали офіційним імпортером і представником на території України компанії Colorificio Damiani S.p.a (Італія), яка спеціалізується на виробництві фарб для протикорозійного захисту металоконструкцій.

З травня 2015 року ми стали офіційним імпортером і представником на території України компанії TEKNOCOATING LAB (Італія), яка спеціалізується на виробництві лаків, фарб, барвників та декорів для меблевої промисловості.

З серпня 2016 року ми стали офіційним імпортером і представником на території України компанії NUOVA GEPAR (Італія), яка спеціалізується на виробництві клєїв для деревообробної промисловості.

З жовтня 2016 ми розширили ассортимент продукції компанії Colorificio Damiani S.p.a. (Італія) і тепер представляємо також лінійку будівельник матеріалів серії Edil Mix.

З грудня 2016 ми стали офіційним імпортером і представником на території України компанії PENNELLIFICIO GIULIANI S.r.l. (Італія), яка спеціалізується на виробництві малярного інструменту та засобів захисту.

Ми запропонуємо Вам будь-які рішення по фарбуванню і лакуванню поверхонь. У Вашому розпорядженні будуть кольорові каталоги Monicolor, Remmers Farbkollektion, NCS, RAL, що дозволить задовольнити потреби самого вимогливого клієнта. Крім грамотного підходу в обслуговуванні клієнта, у нас діє система знижок, що зробить Ваші покупки як корисними, так і приємними.

Завжди відкриті для співпраці з потенційними дилерами або торговими представниками в регіонах України.

Доставка товару перевізниками в ті регіони України, де у нас немає представництв - безкоштовно!