ГРУНТ

 

I0502 DOMUFIX - водорозчинний фіксуючий грунт-концентрат на акриловій основі для внутрішніх і зовнішніх робіт. призначений для укріплення не міцних, пористих (бетон, цегла, цементно-вапняна штукатурка і т.п.) мінеральних поверхонь перед фарбуванням водно-дисперсійними фарбами. Також може застосовуватися для обробки гіпсокартонних і подібних поверхонь, що вирізняються високим поглинанням. Вирівнює поглинання фарби, знижує витрати фарби, покращює адгезію, підвищює атмосферостійкість покриття. 

                        Пропорція розбавлення: 1л концентрату DOMUFIX : 3-4л води.

                        Теоретичні витрати: 6-7м2/л в розчиненому вигляді.

                        Фасовка/ціна: 1л концентрат / 9,97euro з ПДВ

                                            5л концентрат / 24,15euro з ПДВ

 

ФАРБА ДЛЯ СТІН ТА СТЕЛЬ В ГОСТИННИХ ТА СПАЛЬНЯХ

 

N0501 PAINTEX - тиксотропна водорозчинна дихаюча фарба на вініловій основі для стель та стін всередині приміщення. Хоча це фарба і економ-класу, але має добрі криючі властивості. При виробництві фарби не контролюється дозування білого пігменту, що позначиться на співпадіння кольору з каталогом. Це потрібно враховувати при закупівлі фарби в кольорі - на весь об'єкт має бути одна партія. Фарба PAINTEX витримує легке сухе протирання. Основні обасті застосування: стелі в гостинних та спальнях, механічно ненавантажені стіни в жилих приміщеннях, стіни та стелі на виробництвах, в офісах.

                       Теоретичні витрати: 4-5м2/л в два шари.

                       Фасовка/ціна: 14л / 25,90euro з ПДВ

 

 N0503 TRANSPIRANTE S70 - тиксотропна водорозчинна дихаюча фарба на вініловій основі для стель та стін всередині приміщення. Матова. Добре вкриває і легко наноситься, витримує сухе протирання. Тонується в пастельні тона згідно карти NCS.

Теоретичні витрати: 4-6м2/л в два шари.

Фасовка/ціна: 5л / 15,00euro з ПДВ

                                            14л / 33,60euro з ПДВ

 

N0525 SUPER PLAYMAT - тиксотропна водорозчинна дихаюча фарба, сформована у поєднанні високоякісних коштовних компонентів та вінілової основи, для стель та стін всередині приміщення. Гарантована криюча здатність та простота в нанесенні. Відмінний варіант, якщо потрібно перефарбовувати старе покриття. Витримує сухе протирання. Тонується в пастельні тона згідно карти NCS.

Теоретичні витрати: 4-5м2/л в два шари.

                        Фасовка/ціна: 14л / 50,83euro з ПДВ

 

ФАРБА ДЛЯ СТІН ТА СТЕЛЬ В КОРИДОРАХ ТА КУХНЯХ

 

N0508 BIOCRYL - екстра-стійка до миття водорозчинна фарба на вінілово-акриловій основі з приємним білим відтінком та гарною криючою властивістю. Матова. витримує вологе протирання. Тонується в пастельні тона (база А - N0508) та насичені кольори (база С - H0302) згідно карти NCS.

Теоретичні витрати: 4-5м2/л в два шари.

Фасовка/ціна: 5л (база А) / 35,00euro з ПДВ

                                            4л (база С) / 25,20euro з ПДВ

                                            14л (база А) / 89,18euro з ПДВ

                                            13л (база С) / 60,97euro з ПДВ

 

N0518 SETACRIL - екстра-стійка до миття водорозчинна фарба на основі акрилового сополімеру. Гарні криючі властивості та білий відтінок. Напівматова. Гарна стійкість до забруднення. Витримує вологе прибирання нейтральними миючими засобами. Особливо підходить для фарбування приміщень з вимогами гігієнічного контролю (шкіл, лікарень, приватних та громадських приміщень). Тонується в пастельні тона згідно карти NCS.

Теоретичні витрати: 6-8м2/л в два шари.

                        Фасовка/ціна: 14л / 94,50euro з ПДВ