Компанія Colorificio Meridionale Srl була заснована завдяки Mr. Giovanni Curcelli, девізом якого є «… пристрасть та компетентність - основа будь-якого успішного бізнесу …». Нещодавно він відсвяткував 30 років своєї професійної діяльності.

Colorificio Meridionale Srl вважіється успішною компанією в Лакофарбовій промисловості для професійних будівельних галузей по всій Італії. Промисловий комплекс розташований в Lucera (FG) и займає площу більше 3000 квадратних метрів.

Colorificio Meridionale Srl - лідер на ринку лакофарбових матеріалів в трьох стратегічних областях: БУДІВНИЦТВО – ПРОМИСЛОВІСТЬ - ДОРОЖНІ ЗНАКИ.

Сolorificio Meridionale має культуру якості, яка пронизує всі аспекти бізнесу, завдяки постійному вдосконаленню та інноваціям. Компанія сертифікована ISO 9001: 2008 KIWA Italia spa, що свідчить про досягнення високих стандартів в організації, процесах, орієнтації на клієнта.

Крім того, щоб зменшити дію на навколишнє середовище, компанія намагається розробити екологічно чисті продукти, пов’язані з скороченням викидів ЛОС і з новими правилами в області БІО-будівництва.

Доставка по Україні

В день оформлення замовлення або на наступний день.

Карта представництв

Адреси відділень по Україні.

Реєстраційні документи

Свідоцтво про реєстрацію юридичної особи.

Вакансії

Офіційне працевлаштування.